q-premium q-service
serwis samochodowy telefon
opony letnie promocjaprzegląd wiosennywymiana opon promocjadezynfekcja klimatyzacji promocja

Zalety ręcznych myjni samochodowych

Największe zalety ręcznych myjni samochodowych

Istnieje wiele możliwości mycia auta. Niemal na każdej stacji benzynowej znajduje się myjnia automatyczna bądź samoobsługowe bezdotykowe myjnie ciśnieniowe. Na rynku z powodzeniem działają również tradycyjne myjnie ręczne, które uważane są za najdokładniejsze. Jakie są największe zalety myjni ręcznych i dlaczego warto z nich korzystać? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym artykule.

Jakie usługi oferują myjnie ręczne?

Mycie automatyczne jest tanie i szybkie, lecz nie tak dokładne, jak mycie ręczne. Jeśli bardziej niż na czasie zależy nam na kompleksowym wyczyszczeniu auta, lepiej wybrać myjnię ręczną. Oferta myjni ręcznych obejmuje takie usługi, jak:

  • mycie karoserii;
  • nabłyszczanie karoserii i wnętrz;
  • mycie felg i opon;
  • mycie szyb wewnątrz i na zewnątrz pojazdu;
  • odkurzanie;
  • pranie tapicerki;
  • czyszczenie dywaników samochodowych.

Zakres wykonywanych usług jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Przed rozpoczęciem mycia możemy np. wskazać pracownikowi elementy, na które powinien zwrócić szczególną uwagę.

Dlaczego mycie ręczne?

W myjni ręcznej Twoim samochodem zajmie się wykwalifikowany personel. Pracownik myjni dokonuje oceny, jakich czynności należy dokonać, by dobrze wyczyścić auto, a następnie dobiera odpowiednie materiały czyszczące oraz środki chemiczne bezpieczne dla lakieru i tapicerki. Pracownik ma także możliwość dotarcia i wyczyszczenia miejsc trudno dostępnych. Osoby pracujące w myjniach samochodowych, zwłaszcza tych większych, regularnie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez praktykę, ale też przez udział w specjalistycznych szkoleniach branżowych.

Mycie ręczne, choć jest droższe niż skorzystanie z myjni automatycznej, niesie z sobą szereg korzyści. Oddając auto w ręce fachowców, nie musimy przejmować się tym, że zniszczą lakier czy pozostawią smugi. Zostawienie samochodu w myjni ręcznej jest też wygodne – możemy zająć się swoimi sprawami, a o umówionej godzinie odebrać czyste auto. Jeśli bardziej niż na czasie zależy Ci na dokładności mycia i bezpieczeństwie lakieru, obsługowa myjnia ręczna będzie dobrym wyborem.

Copyright © 2021 Q-Premium

Projekt i budowa: www.eikon.pl