q-premium q-service
serwis samochodowy telefon
przegląd wiosennywymiana opon promocjaopony letnie promocjadezynfekcja klimatyzacji promocja

Wielomarkowy serwis – wykonujemy przeglądy samochodowe w Krakowie

Samochody zarejestrowane w Polsce muszą regularnie przechodzić przeglądy techniczne. Wszystko po to, aby jak najszybciej można było zdiagnozować i usunąć wszelkie usterki, które mogłyby przyczynić się do wypadku samochodowego. Wykonujemy przeglądy samochodowe w Krakowie – na badanie techniczne pojazdu zapraszamy wszystkich właścicieli aut, niezależnie od marki.

Kontrolując stan samochodu, zwracamy uwagę na wiele kwestii, w tym:

  • stan układu oświetleniowego pojazdu – bardzo ważne jest, aby wszystkie żarówki były sprawne, bo za jazdę bez świateł grozi mandat i punkty karne,
  • stan ogumienia – wymiana opon to nasza specjalność, dlatego też po badaniu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie o stan ogumienia,
  • poziom płynów eksploatacyjnych – wycieki np. z silnika są bardzo niebezpieczne, dlatego dokładnie sprawdzamy, czy wszystkie elementy pojazdu pracują prawidłowo.

Jeżeli podczas kontroli stanu samochodu stwierdzimy usterki, informujemy o tym fakcie Klienta. Dopiero po otrzymaniu zlecenia naprawy, przystępujemy do pracy.

Odwiedź nas, aby jeździć bezpiecznie

Właściciele nowych samochodów na pierwszy przegląd techniczny muszą zgłosić się dopiero po trzech latach, licząc od daty rejestracji pojazdu w urzędzie. W przypadku starszych pojazdów przeglądy techniczne należy wykonywać raz w roku. Przegląd to jednak nie wszystko. Jeżeli wybierasz się w dłuższą podróż, warto dodatkowo udać się na kontrolę stanu samochodu. Po co? Aby mieć pewność, że auto nie odmówi posłuszeństwa np. w połowie drogi do celu.

Jeżeli chcesz sprawdzić stan techniczny pojazdu, zapraszamy do serwisu samochodowego Q-Service Premium.

 

Copyright © 2021 Q-Premium

Projekt i budowa: www.eikon.pl