q-premium q-service
serwis samochodowy telefon
dezynfekcja klimatyzacji promocjaopony letnie promocjaprzegląd wiosennywymiana opon promocja

Ręczna i tania myjnia samochodowa w Krakowie

Q-Service Premium to więcej niż nowoczesna i dobrze wyposażona stacja kontroli pojazdów – na terenie serwisu działa także ręczna myjnia samochodowa. Od stanu technicznego samochodu zależy nasze bezpieczeństwo, zaś od jego czystości – komfort jazdy. Jeżeli chcesz zadbać o karoserię i wnętrze pojazdu, zapraszamy do nas. Dlatego zapraszamy na przeglądy samochodowe i czyszczenie pojazdu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej myjni samochodowej? Za mycie pojazdu pod blokiem czy na własnym podwórku grożą kary. Profesjonalne preparaty do czyszczenia również nie są tanie. To główne powody, dla których warto zdecydować się na naszą ofertę. U nas nie tylko zlecisz umycie pojazdu z zewnątrz i wewnątrz, lecz także zamówisz nabłyszczanie plastikowych elementów.

Klienci korzystający z naszych usług mogą mieć pewność, że odbiorą czysty, zadbany samochód, którym jazda będzie przyjemnością.

Myjnia ręczna – co proponujemy?

Jeżeli wybierasz się do naszej stacji kontroli pojazdów, zarezerwuj czas również na mycie pojazdu. Naszym Klientom proponujemy kilka wersji usługi:

  • mycie ręczne,
  • mycie ręczne, odkurzanie i czyszczenie dywaników samochodowych (ostatni punkt jest szczególnie wskazany po sezonie zimowym, przed wymianą dywaników gumowych na welurowe),
  • mycie ręczne, odkurzanie, czyszczenie dywaników i szyb wewnątrz pojazdu,
  • mycie ręczne, odkurzanie, czyszczenie dywaników i szyb wewnątrz pojazdu oraz nabłyszczanie plastikowych elementów wewnątrz pojazdu.

Czy wiesz, że dla stałych Klientów przewidzieliśmy atrakcyjne zniżki? To jeszcze jeden powód, dla którego warto nas regularnie odwiedzać.

Poznaj nasz cennik

Program 1: mycie ręczne 25 PLN
Program 2: P1 + odkurzanie + mycie dywaników 40 PLN
Program 3: P2 + mycie szyb wewnątrz 60 PLN
Program 4: P3 + nabłyszczanie plastików wewnątrz 80 PLN
Ceny netto.

 

Copyright © 2021 Q-Premium

Projekt i budowa: www.eikon.pl