q-premium q-service
serwis samochodowy telefon
wymiana opon promocjadezynfekcja klimatyzacji promocjaprzegląd wiosennyopony letnie promocja

Serwis samochodowy w Krakowie – poznaj naszą historię

Wielomarkowa stacja kontroli pojazdów w Krakowie działa na rynku od 2014 roku. Nasza historia jest związana z rozwojem wypożyczalni samochodów ABACUS. Coraz większa liczba Klientów, którzy nam zaufali, zmotywowała nas do stworzenia wielomarkowego serwisu samochodowego. Dziś na rynku działamy prężnie, a nasza oferta jest bardzo szeroka.

Co wyróżnia nas od innych serwisów samochodowych działających na terenie Krakowa? Przede wszystkim doświadczenie. Zatrudniamy fachowców, którzy znają się na swojej pracy i są profesjonalistami – w zawodzie pracują od wielu lat. Stawiamy na bezpieczeństwo naszych Klientów i dlatego podczas każdej zleconej nam naprawy dodatkowo i nieodpłatnie sprawdzamy stan oświetlenia, opon oraz poziom płynów eksploatacyjnych i oleju. Zawsze informujemy Klientów o dostrzeżonych nieprawidłowościach.

Nie zaskoczymy Cię wysokim rachunkiem

Jako praktycy doskonale wiemy, że naprawy niektórych układów czy elementów samochodu mogą być bardzo kosztowne. Klienci, którzy zgłoszą się do naszego serwisu w Krakowie, bo zauważyli niepokojące zmiany, nie muszą się obawiać, że postawimy ich przed faktem dokonanym, wręczając wysoki rachunek za naprawę. Po wstępnej diagnozie poinformujemy Cię o zakresie prac oraz czasie, jaki będzie niezbędny do usunięcia usterki. Dopiero po otrzymaniu pozytywnej informacji zwrotnej przystępujemy do naprawy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i umówienia się na przegląd rejestracyjny pojazdu lub wizytę w należącej do nas myjni samochodowej. Prowadzona przez nas myjnia samochodowa również znajduje się w Krakowie, tuż koło naszego warsztatu samochodowego.

 

Copyright © 2021 Q-Premium

Projekt i budowa: www.eikon.pl