q-premium q-service
serwis samochodowy telefon
wymiana opon promocjadezynfekcja klimatyzacji promocjaopony letnie promocjaprzegląd wiosenny

Q-Service Premium, czyli nowoczesna stacja kontroli pojazdów w Krakowie

Fachowcy zatrudnieni na stacjach kontroli pojazdów są upoważnieni do przeprowadzania przeglądów technicznych pojazdów, mogą także specjalizować się w naprawie samochodów. Na polskim rynku działają podstawowe i okręgowe stacje pojazdów. Jeżeli masz samochód osobowy lub ciężarowy, którego masa całkowita nie przekracza 3,5 tony, możesz korzystać z oferty podstawowej stacji. Pozostaje jeszcze pytanie, którą wybrać.

Serwis samochodowy w Krakowie? Na mapie miasta znajdziesz wiele placówek, które oferują kontrolę stanu technicznego pojazdu. Ponieważ jednak od wiedzy fachowców i palety narzędzi diagnostycznych znajdujących się na wyposażeniu stacji zależy Twoje bezpieczeństwo, nie warto zdawać się na przypadek – najlepiej dokładnie poznać ofertę poszczególnych punktów. Nasza stacja kontroli pojazdów – Q-Service Premium – zatrudnia wyłącznie fachowców z doświadczeniem. Mamy także nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala nam rzetelnie przeprowadzać okresowe przeglądy samochodowe i nie tylko.

Przekonaj się o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług

Działamy na rynku od kilku lat – rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku. W swojej codziennej pracy stawiamy na profesjonalne i partnerskie podejście do Klientów. Jeżeli w czasie kontroli wykryjemy usterkę, powiadomimy Cię o zakresie prac i zaczekamy na Twoją decyzję. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na fachowe i rzetelne podejście.

Chcesz, aby Twój samochód był zarówno sprawny, jak i czysty? Myjnia samochodowa w Krakowie zaprasza. Przy serwisie samochodowym prowadzimy ręczną myjnię, w której możesz gruntownie oczyścić pojazd z zanieczyszczeń.

Copyright © 2021 Q-Premium

Projekt i budowa: www.eikon.pl