q-premium q-service
serwis samochodowy telefon
przegląd wiosennydezynfekcja klimatyzacji promocjaopony letnie promocjawymiana opon promocja

Wymiana klocków i tarcz hamulcowych? Skorzystaj z naszej pomocy

Układ hamulcowy jest jednym z najważniejszych w pojeździe. W dużej mierze to właśnie od jego sprawności zależy bezpieczeństwo kierowcy i innych uczestników ruchu drogowego. Między innymi dlatego zarówno klocki, jak i tarcze hamulcowe są jednymi z najczęściej wymienianych części w samochodach.

Chcesz mieć pewność, że układ hamulcowy w Twoim aucie działa sprawnie? Prowadzimy serwis w Krakowie, w którym dokonujemy kompleksowych przeglądów samochodowych. Zatrudniamy fachowców, mamy również niezbędny sprzęt diagnostyczny. Odwiedź nas, a sprawdzimy stan elementów ciernych hamulców – i jeżeli będzie to konieczne – dokonamy ich wymiany.

O czym pamiętać przy wymianie klocków i tarcz hamulcowych?

Kierowcy wiedzą, że wymiany opon należy dokonywać dwa razy w roku, bo opony uniwersalne, czyli całoroczne, nie sprawdzają się na polskich drogach. Gdy jednak mowa o klockach i tarczach hamulcowych, niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że należy je wymieniać łącznie. Dlaczego? Aby elementy te działały sprawnie, powinny mieć zbliżone parametry. Wymiana tylko jednej części, np. klocków hamulcowych, może spowodować, że cały układ nie będzie pracował właściwie.

Ponieważ od sprawności układu hamulcowego zależy bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego, najlepiej nie oszczędzać na wymianie klocków i tarcz – warto zdecydować się na oryginalne części. Znany, ceniony producent akcesoriów samochodowych dostarcza na rynek sprawdzone klocki i tarcze hamulcowe.

Interesuje Cię wymiana opon w Krakowie? Chcesz sprawdzić stan zużycia klocków i tarcz hamulcowych? Zapraszamy do Q-Service Premium.

 

Copyright © 2021 Q-Premium

Projekt i budowa: www.eikon.pl