q-premium q-service
serwis samochodowy telefon
wymiana opon promocjadezynfekcja klimatyzacji promocjaprzegląd wiosennyopony letnie promocja

Wymiana opon w Krakowie – zdaj się na specjalistów z Q-Service Premium

Każda stacja kontroli pojazdów ma obowiązek sprawdzić stan opon w czasie rutynowego przeglądu technicznego samochodu. Te elementy wyposażenia w wyniki eksploatacji się zużywają, a na szybkość zachodzenia tego procesu ma wpływ m.in.:

  • wiek opon,
  • styl jazdy
  • typ oraz jakość opon.

Może się zdarzyć, że nawet po jednym czy dwóch sezonach zużycie bieżnika będzie niższe niż dozwolona przepisami wartość. W takiej sytuacji niezbędna jest jak najszybsza wymiana opon – w przeciwnym razie kierowca naraża siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo.

Aby sprawdzić stan zużycia bieżnika, przeprowadzamy precyzyjną diagnostykę za pomocą nowoczesnego sprzętu. Dzięki niemu nasi fachowcy są w stanie odpowiedzieć Klientowi na pytanie, czy może on nadal bezpiecznie korzystać z posiadanych opon, czy też czas je wymienić.

Sezonowa wymiana opon? Również pomożemy!

Interesuje Cię sezonowa wymiana opon? W Q-Service Premium również się tym zajmujemy. Pamiętaj, że opony zimowe i letnie są zbudowane z zupełnie innych mieszanek gumy, które są dostosowywane do warunków na drodze. Jeżdżenie cały rok na zimowych czy letnich oponach nie jest rozsądnym rozwiązaniem. Przykładowo na rozgrzanej powierzchni opona zimowa będzie hamować dłużej niż letnia. Jeżeli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego, nie oszczędzaj – już dziś umów się na wymianę opon w naszym serwisie.

 

Copyright © 2021 Q-Premium

Projekt i budowa: www.eikon.pl